1 / 1
E shitur
Foto e Toner me ngjyrë të zezë Xerox 106R01634

Toner me ngjyrë të zezë Xerox 106R01634

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6,890 MKD.
6,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5,500 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A zotëroni një printer Xerox Phaser 6000/6010 dhe keni nevojë për toner? Atëherë ky toner me ngjyrë të zezë me emërtim 106R01634 është i duhuri për ju. Prodhuesi garanton numrin maksimal të printimeve me këtë toner, në këtë rast deri në 2000 faqe me përmbajtje tekstuale. Ky toner përdoret për printim të dokumenteve por edhe të fotografive dhe me këtë toner kualiteti i printimit rezulton shkëlqyeshëm.
Kodi i prodhuesit:
106R01634
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Xerox Phaser 6000, Xerox Phaser 6000B, Xerox Phaser 6010, Xerox Phaser 6010N, Xerox WorkCentre 6015, Xerox WorkCentre 6015B, Xerox WorkCentre 6015N, Xerox WorkCentre 6015NI
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2000
Prodhuesi:
Xerox
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Xerox
EAN:
0952058500790
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner me ngjyrë të zezë Xerox 106R01634
6,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo