1 / 1
Слика на Алтернативен тонер за печатач COLORWAY HP CB435A/ CB436A, црн

Алтернативен тонер за печатач COLORWAY HP CB435A/ CB436A, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.08 €
со ДДВ Без ДДВ 24.65 €

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Испечатете ги сите ваши документи брзо и ефикасно и оптимизирајте ги перформансите на избраните печатачи со тонерите COLORWAY PRN, кои секогаш обезбедуваат јасни и живописни принтови. Картриџот е алтернатива на оригиналниот картриџ HP CB435A/ CB436A и е оптимизиран за употреба со голем број печатачи на HP. Потпрете се на неговиот квалитет и доверливост и постигнете импресивни резултати во областа на печатењето. Алтернативните тонери COLORWAY ги исполнуваат стандардите за производство ISO 9001 и ISO 14001. Компатибилни HP LaserJet P1002, P1003, P1004, P1005, P1006, P1007, P1008, P1009, P12521, M1132, M1212, M1214, M1217, M1120, M1522, M1550. Картриџот доаѓа во црна боја со принос од 1500 страници А4 формат.
Оригинални додатоци:
Веќе
Гаранција за производителот:
1 година
Вид на потрошен материјал::
Тонер
Покриеност (%) / Број на страници:w:
Покриеност (%) / Број на страници:w
Боја на тонер (кертриџ)::
Црна
Производител:
COLORWAY
Веб-страница на производителот:
Веб-страница на производителот:
EAN:
8592457097006
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Алтернативен тонер за печатач COLORWAY HP CB435A/ CB436A, црн
29.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ