1 / 1
Слика на Алтернативен тонер за печатач COLORWAY CANON 052H, црн

Алтернативен тонер за печатач COLORWAY CANON 052H, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
59.96 €
45.33 €
со ДДВ Без ДДВ 38.42 €
Заштеди 14.62 €
-25%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
22 април 2024 - 23 април 2024
Македонија, други
22 април 2024 - 23 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Испечатете ги сите ваши документи брзо и ефикасно и оптимизирајте ги перформансите на избраните печатачи со касетите COLORWAY PRN, кои секогаш обезбедуваат јасни и живописни отпечатоци. Картриџот е алтернатива на оригиналниот кертриџ CANON 052H и е оптимизиран за употреба со голем број печатачи од Canon. Потпрете се на неговиот квалитет и доверливост и постигнете импресивни резултати во областа на печатењето. Алтернативните тонери и бои досега потрошувачите ги користеа само поради пониски цени и со одредени резерви. Сепак, COLORWAY носи на пазарот квалитет споредлив со оригиналните полнење по прифатлива цена за поединци и поголеми компании. Алтернативните тонери COLORWAY ги исполнуваат стандардите за производство ISO 9001 и ISO 14001. Компатибилни печатачи - Canon 052H, за Canon i-SENSYS LBP212, LBP214, LBP215, MF421, MF426, MF4298, MF. Издадете 9200 страници А4.
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
Веќе
Боја на тонер (кертриџ)::
Црна
Веб-страница на производителот:
Веб-страница на производителот:
Вид на потрошен материјал::
Тонер
Покриеност (%) / Број на страници:w:
5/9200
EAN:
4823094912679
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Алтернативен тонер за печатач COLORWAY CANON 052H, црн
45.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ