1 / 1
Продадено
Слика на Маса за играње Speedlink Scarit, црно/црвено

Маса за играње Speedlink Scarit, црно/црвено

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
211.07 €
201.32 €
со ДДВ Без ДДВ 170.61 €
Заштеди 9.75 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Цврста и издржлива маса за игри изработена од квалитетен материјал совршено ќе го надополни вашето лично катче за игри. Дизајнот содржи држач за слушалки, држач за пијалоци и организатор за кабел. Ергономски дизајнираната покривка за маса обезбедува оптимална положба на рацете и ефикасно го спречува нивниот замор предизвикан од долгорочно играње. Висококвалитетната маса Speedlink Scarit PC е наменета за гејмерите. Има силна и издржлива конструкција во форма на Z и 4 прилагодливи ногарки за стабилност без нишање. Има систем за управување со кабли, држач за слушалки и пијалок. Димензии 1.140 x 680 x 750 mm. Тежина 26 кг.
Пеша [кг]:
26
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Ширина [мм]:
2 030
Код:
4027301518559
Боја:
Црна, црвена
Производител:
Брзина врска, Брзина врска
Длабочина [mm]::
680
Дебелина [mm]:
680
Веб-страница на производителот:
Speed-link.com, Speedlink.com
EAN:
4027301518559
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Маса за играње Speedlink Scarit, црно/црвено
201.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ