1 / 6
Foto e Tastierë OMEN Spacer, Cherry MX Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë OMEN Spacer, Cherry MX Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë OMEN Spacer, Cherry MX Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë OMEN Spacer, Cherry MX Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë OMEN Spacer, Cherry MX Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë OMEN Spacer, Cherry MX Brown, US, e zezë

Tastierë OMEN Spacer, Cherry MX Brown, US, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
10,890 MKD.
8,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8,467 MKD.
Ju kurseni 2,000 MKD.
-19%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Kjo është një tastierë lojrash me cilësi të lartë që mundëson luajtjen e lojërave duke u lidhur me kabllo ose përmes valëve. Në të dy rastet, ajo përdor ndërfaqen USB. Është e pajisur me çelësa Cherry MX Brown me kohë përgjigjeje prej 1 ms dhe jetëgjatësi prej 100 milion shtypjesh. Siguron teknologjitë Anti-ghosting dhe N-key rollover. Ka çelësa LED të bardhë dhe të kuq të ndriçuar me mundësinë e ndriçimit statik dhe të animuar. Nuk ka pjesë të veçantë numerike. Ka çelësa multimedial përmes butonit Fn dhe 5 çelësa makro. Kohëzgjatja e saj në modalitetin wireless është deri në 75 orë (pa ndriçim). Përfshihet një pjesë magnetike për mbështetjen e duarve. Renditja e tasteve të saj është si në SH.B.A.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Taste makro
Drita e pasme:
Kodi:
9BU31AA#ABB
Enter:
Jednorádkový
Tasti Shift:
Dlouhý
Rollover:
N-key
Mbështetje për kyçe:
Gjerësia mm:
369,3
Lartësia mm:
36
Trashësia mm:
139,5
Renditjashfaqja:
US
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
1
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Formati i tastierës:
Pa pjesë numerike (TKL/80%)
Lansuar:
3. 3. 2021
Hmotnost g:
960
Prodhuesi:
HP
Ngjyra:
Zezë
Lloji i tastierës:
Cherry MX Brown, Mekanik
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
194721339669
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë OMEN Spacer, Cherry MX Brown, US, e zezë
8,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo