1 / 1
E shitur
Foto e Tastierë Microsoft Pen për Surface Pro X, ENG, platin

Tastierë Microsoft Pen për Surface Pro X, ENG, platin

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
15,090 MKD.
14,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13,610 MKD.
Ju kurseni 800 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastierë e dizajnuar për tabletin Surface Pro X. Është magnetike, ka mbishkrime angleze dhe ndriçim të pasëm. Mbështet teknologjinë Bluetooth dhe ka një seri tastesh multimediale. Pako përfshin edhe një stilolaps për tablet.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Microsoft Surface Pro X
I përdorshëm me markat:
Microsoft
Kodi:
25O-00067
Renditjashfaqja:
US
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
25. 1. 2021
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Ngjyra:
Hirtë
EAN:
889842684278
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Microsoft Pen për Surface Pro X, ENG, platin
14,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo