1 / 3
E shitur
Foto e Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Box, 120 copë, të zeza
Foto e Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Box, 120 copë, të zeza
Foto e Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Box, 120 copë, të zeza

Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Box, 120 copë, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,790 MKD.
3,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,873 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastet Kailh Box (120 copë) për tastierat mekanike modulare Glorius. Ato nuk janë vetëm për të, ato janë të pajtueshme për tastierat e tjera ose për projektet tuaja DIY. Tastet Kailh janë kompatibile me SMD LEDs dhe mund të ndriçohen përmes një strehimi transparent. Porti MX (+) mund të përdoret gjithashtu në tastierë të pajisur me tastet Cherry MX. Me një jetë prej 70 milion klikimeve, këto taste janë jashtëzakonisht të qëndrueshme.
Lansuar:
11. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Glorious GMMK
I përdorshëm me markat:
Glorious
Materiali:
Plastik
Kodi:
KAI-BLACK
Prodhuesi:
Glorious PC Gaming Race
Ueb-i i prodhuesit:
Pcgamingrace.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
857372006495
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Box, 120 copë, të zeza
3,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo