1 / 4
Слика на Тастатура CONNECT IT, USB, црна
Слика на Тастатура CONNECT IT, USB, црна
Слика на Тастатура CONNECT IT, USB, црна
Слика на Тастатура CONNECT IT, USB, црна

Тастатура CONNECT IT, USB, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 15.32 €

Само уште 4
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи.

Основната прифатлива тастатура CI-58 беше воведена од CONNECT IT. Тастатурата е идеална за употреба во канцеларија во компанија, училишна средина и дома. Наменет е за сите корисници на кои им е потребен едноставен дизајн. Тастатурата нуди основен сет на копчиња, поделена е на неколку блокови. Главниот блок е покриен со букви во распоредот CZ и се користи за основно пишување текстови. Секундарната нумеричка тастатура е дизајнирана за лесно внесување број. Копчињата за навигација се користат за понатамошна контрола. Тастатурата е поврзана со компјутерот преку USB. Должината на кабелот достигнува 1,8 метри.

Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО
Должина на кабел [m]:
1.8
Конектор:
USB
Рангирање / приказ:
CZ
Тип на тастатура:
Мембрана
Веб-страница на производителот:
connectit-europe.com
Технологија:
USB-A
EAN:
8594158527523
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура CONNECT IT, USB, црна
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ