1 / 4
Продадено
Слика на Тастатура Genesis Rhod 500, CZ / SK
Слика на Тастатура Genesis Rhod 500, CZ / SK
Слика на Тастатура Genesis Rhod 500, CZ / SK
Слика на Тастатура Genesis Rhod 500, CZ / SK

Тастатура Genesis Rhod 500, CZ / SK

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.21 €
32.33 €
со ДДВ Без ДДВ 30.79 €
Заштеди 4.87 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Задно светло:
По
Код:
NKG-1620
Внесете:
Дворедна
Копчиња за смена:
Долго
Преврти се:
19-клуч
Ширина mm:
466
Висина mm:
36
Дебелина мм:
159
Рангирање на изгледот:
CZ, SK
Боја на грбот:
RGB
Должина на кабел м:
1.8
Време на реакција ms:
8
Боја на клучот:
ЦРНО
Формат на тастатура:
Стандарден (100%)
Лансиран:
3. 3. 2021
Тежина g:
631
Производител:
Битие
Веб-страница на производителот:
Битие-зона.com/en
Боја:
сребрено
Тип на тастатура:
Мембрана
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5901969425918
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура Genesis Rhod 500, CZ / SK
32.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ