1 / 1
Продадено
Слика на Drum  Samsung CLT-R406 / SEE

Drum Samsung CLT-R406 / SEE

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
185.07 €
157.45 €
со ДДВ Без ДДВ 133.43 €
Заштеди 27.62 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CLT-R406/SEE
Лансиран:
27 ноември 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Samsung CLP-350N, Samsung CLP-360, Samsung CLP-365, Samsung CLP-368, Samsung CLX-3300, Samsung CLX-3305, Samsung CLX-3305FN, Samsung CLX-3305FW, Samsung CLX-3305W, Samsung SL-C460FW, Samsung SL-C460W
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Тип на уред:
Тапан
За печатари:
Самсунг
EAN:
191628445929
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Drum Samsung CLT-R406 / SEE
157.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ