1 / 2
Foto e Tabelë për projektor Optoma screen DS-1123PMG, 123"
Foto e Tabelë për projektor Optoma screen DS-1123PMG, 123"

Tabelë për projektor Optoma screen DS-1123PMG, 123"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22,690 MKD.
22,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19,059 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-1%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Projektori vetvetiu do ishte i padobishëm pa një tabelë kualitative e cila do mund ta projektonte pamjen që vije nga ai. Optoma është prodhues i fuqishëm i tabelave për projektor, i cili ofron një gamë të gjerë të këtyre pajisjeve me sipërfaqe dhe madhësi të ndryshme. Kjo tabelë për projektor nga Optoma është krijuar me anë të materialit MatteWhite, është shumë e lehtë për t'u instaluar dhe karakterizohet me pasqyrim të përsosur të ngjyrave, madje deri në këndet më të gjera. Dimensionet e saj janë: 2656 x 1660 mm, me diagonale 123" dhe me format 16:10.
Kodi i prodhuesit:
DS-1123PMG+
Lansuar:
9 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e imazhit:
2656 x 1660 mm
Kornizë e zezë:
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë, e pashkëlqyeshme
Rritje:
1
Prodhuesi:
Optoma
Lloji i ekranit:
Manual
Madhësia e ekranit:
Video (1610)
EAN:
5060059048519
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tabelë për projektor Optoma screen DS-1123PMG, 123"
22,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo