1 / 3
Foto e Switch D-Link 16-Port
Foto e Switch D-Link 16-Port
Foto e Switch D-Link 16-Port

Switch D-Link 16-Port

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,686 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Switch-i D-Link DGS-1016D përshtatet me MDI / MDI-X duke e eliminuar nevojën për zëvendësim të mundshëm të kabllos. Swtich-i mundëson lidhjen e kabllove mbikaluese dhe të drejta dhe në mënyrë automatike është në gjendje që të njeh tipin e duhur. Ndërsa RAM-i kompensues me shpërndarje automatike për secilën lidhje mundëson operimin e lehtë edhe kur ka ngarkesë në të gjitha portet.
Kodi i prodhuesit:
DGS-1016D/E
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konsumi (W):
10,24
Rack:
QoS:
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000
Adresat MAC:
8 000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
16
Prodhuesi:
D-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
32
EAN:
790069269974
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch D-Link 16-Port
7,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo