1 / 1
Foto e Switch Cisco CBS250-8P-E-2G

Switch Cisco CBS250-8P-E-2G

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20,890 MKD.
19,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16,856 MKD.
Ju kurseni 1,000 MKD.
-5%

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pajisje switch është e përshtatshme për mjedise të vogla korporatash me theks të veçantë në siguri të rrjetit dhe rezistencë ndaj sulmeve. Ofron mbështetje për IPv6, VLAN, Layer 2 switching, QoS, STP, ACL dhe veçori tjera. Ka ndërfaqet vijuese: 8 x 10/100/1000 PoE + (67 W), 2 x 1G RJ45 / SFP combo.
Lansuar:
20. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Rackmount
PoE:
Adresat MAC:
8 000
USB:
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
8
Funksione:
L3, QoS, VLAN
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Menaxhim në ueb:
Kodi:
CBS250-8P-E-2G-EU
Pesha kg:
3.5
Konsumi W:
80,86
Gjerësia mm:
268
Lartësia mm:
44
Trashësia mm:
185
Besueshmëria:
100 %
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
20
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Numri i porteve PoE të jashtëm:
8
PoE budget W:
67
Numri i porteve combo:
2
Prodhuesi:
Cisco
EAN:
889728293945
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch Cisco CBS250-8P-E-2G
19,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo