1 / 3
Продадено
Слика на Genesis Nitro 330 Столче, црно
Слика на Genesis Nitro 330 Столче, црно
Слика на Genesis Nitro 330 Столче, црно

Genesis Nitro 330 Столче, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
267.94 €
254.94 €
со ДДВ Без ДДВ 216.05 €
Заштеди 13.00 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 11. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Поддршка за назад:
По
RAM меморија:
Метал
Корица:
EKO кожа, текстил
Код:
NFG-0887
Пеша кг:
16.4
Носивост kg:
120
Прилагодена висина на столот мм:
80
Производител:
Битие
Веб-страница на производителот:
Битие-зона.com/en
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
EAN:
5901969407204
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Genesis Nitro 330 Столче, црно
254.94 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ