1 / 8
Продадено
Слика на Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB
Слика на Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB
Слика на Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB
Слика на Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB
Слика на Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB
Слика на Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB
Слика на Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB
Слика на Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB

Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
84.33 €
46.96 €
со ДДВ Без ДДВ 44.72 €
Заштеди 37.37 €
-45%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
17. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
М.2 PCI-Express NVMe
Формати и дискусија:
M.2 2280
Пеша [g]:
11,2
Наменето за:
PC
Брзина на читање [MB / s]:
2100
Брзина на пишување [MB / s]:
1400
Modeli i diskut:
3D TLC, ВНАТРЕШНА, SSD
Читања на IOPS:
250 000
Записи на IOPS:
240 000
Код:
AGAMMIXS5-512GT-C
Ширина mm:
22
Висина mm:
3.7
Дебелина мм:
80
Долговечност / трајност TBW:
300
Производител:
ADATA
Капацитети [GB]:
512
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4713218469267
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Диск SSD ADATA XPG GAMMIX S5, M.2 - 512 GB
46.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ