1 / 8
E shitur
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve

Spërkatëse Baseus kundër insekteve

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.46 €
24.21 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.52 €
Ju kurseni 3.25 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pajisja Baseus funksionon duke spërkatur vajra esencialë dhe mund të përdoret gjithashtu në natyrë, në një zonë prej rreth 12 m2 përreth jush. Pajisja funksionon me një përzierje të rrushit, livandrës, citronelës dhe vajit të karafilit. Era është jo toksike dhe e padëmshme, dhe sipas prodhuesit, është e sigurt për gratë shtatzëna dhe foshnjat. Kjo pajisje mundësohet nga dy bateri të brendshme 1000 mAh, që fuqizojnë pajisjen deri në 8 orë. Për më tepër, ajo mundësohet nga USB (kabllo i përfshirë).
Lansuar:
7. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACMWD-LF02
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
EAN:
6953156278950
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Spërkatëse Baseus kundër insekteve
24.21 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo