1 / 2
E shitur
Foto e Kornizë Sony për Sony RX0
Foto e Kornizë Sony për Sony RX0

Kornizë Sony për Sony RX0

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
440.75 €
418.06 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 354.29 €
Ju kurseni 22.69 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Nëse zotëroni një kamerë Sony RX0, me siguri do t'ju duhet kjo vegël e mahnitshme. Korniza ka gjithsej 35 vrima të vidhjeve (35 6.35 mm) nga katër anët (sipër, fund dhe anësore) që lejojnë zgjerimin dhe mbështetjen për fleksibilitetin e sistemit. Kur kamera është montuar në një kornizë, butonat janë plotësisht funksionalë dhe media gjithashtu mund të futet dhe hiqet. Lidhësit HDMI dhe mikrofoni janë gjithashtu të arritshëm pa hequr kamerën nga korniza. Korniza mund të ngjitet lehtë dhe shpejt në kamerë dhe të hiqet përsëri. Vendosja e sistemit është shumë e thjeshtë dhe ju jep lirinë për të bërë më shumë.
Lansuar:
11. 11. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony RX0
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi:
VCTCGR1.SYH
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4548736065932
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kornizë Sony për Sony RX0
418.06 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo