1 / 1
Продадено
Слика на Solarix прекинувач за ормани 19 ", 2U, ZP-02

Solarix прекинувач за ормани 19 ", 2U, ZP-02

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
80192021
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Соларикс
EAN:
5615645126541265412
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Solarix прекинувач за ормани 19 ", 2U, ZP-02
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ