1 / 7
Продадено
Слика на Паметен часовник Scanwatch, црн, 42мм
Слика на Паметен часовник Scanwatch, црн, 42мм
Слика на Паметен часовник Scanwatch, црн, 42мм
Слика на Паметен часовник Scanwatch, црн, 42мм
Слика на Паметен часовник Scanwatch, црн, 42мм
Слика на Паметен часовник Scanwatch, црн, 42мм
Слика на Паметен часовник Scanwatch, црн, 42мм

Паметен часовник Scanwatch, црн, 42мм

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
404.42 €
230.57 €
со ДДВ Без ДДВ 195.39 €
Заштеди 173.86 €
-43%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 12. 2020, 5. 1. 2021
Гаранција за производителот:
1 година
GPS:
По
Огласник:
По
Мерење на пулсот:
Нахранете се директно
Водоотпорен:
По
Материјал за ремени:
силиконски
ЧАША:
Сафир
Код:
HWA09-model 4-All-Int
Акцелерометар:
По
Ширина mm:
42
Висина mm:
42
Дебелина мм:
13,7
Пеша г.:
83
Заштитен материјал:
Челик
трчање:
По
Вкус:
По
пливање:
По
Оксиметар:
По
Вид на водоотпорност:
5 ATM
ОС што може да се користи:
Андроид, iOS
Пешачење / фитнес:
По
Очекувано траење на батеријата [денови]:
30
Ширина на ременот [mm]:
20
ЕКГ:
По
Производител:
Основни
Операционен систем:
Како сакаш
Боја:
ЦРНО
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Паметен часовник Scanwatch, црн, 42мм
230.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ