1 / 2
Продадено
Слика на Слушалки CellularLine In-ear Whirl, бело
Слика на Слушалки CellularLine In-ear Whirl, бело

Слушалки CellularLine In-ear Whirl, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
46.00 €
40.46 €
со ДДВ Без ДДВ 34.29 €
Заштеди 5.54 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Микрофон:
интегриран
Специјална опрема:
Гуми за замена
Тип слушатели:
Слушалки
Гласовна команда:
На кабелот
Код:
WHIRLMFIW
Производител:
CellularLine
Боја:
Бело
Конектор:
Молња
EAN:
8018080371295
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки CellularLine In-ear Whirl, бело
40.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ