1 / 12
Продадено
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни
Слика на Слушалки TCL SOCL 100, црни

Слушалки TCL SOCL 100, црни

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.34 €
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 4.87 €
-26%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Микрофон:
интегриран
Специјална опрема:
Гуми за замена
Тип слушатели:
Слушалки
Заглавување на бучава:
По
Гласовна команда:
На кабелот
Код:
SOCL100BK-EU
Должина на кабел м:
1.2
Пеша г.:
12
Минимален опсег на фреквенција Hz:
10
Максимален опсег на фреквенција kHz:
22
Чувствителност dB - SLP:
105
Импеданса Ом:
16
Големина на звучникот мм:
8.6
Производител:
TCL
Веб-страница на производителот:
Tcl.eu
Боја:
ЦРНО
Конектор:
3,5 мм (TRRS)
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки TCL SOCL 100, црни
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ