1 / 1
Продадено
Слика на Слушалки со микрофон Gogen ECM 01W, бело

Слушалки со микрофон Gogen ECM 01W, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
7.96 €
со ДДВ Без ДДВ 6.75 €
Заштеди 8.12 €
-51%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GOGECM01W
Гаранција за производителот:
1 година
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Импеданса [Ом]:
32
Чувствителност [dB - SLP]:
102
Микрофон:
По
Производител:
GoGen
Конектор:
3,5 мм (TRRS)
Должина на кабел [m]:
1,2
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592417060231
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки со микрофон Gogen ECM 01W, бело
7.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ