1 / 3
Продадено
Слика на Sennheiser SC165 Слушалки, црни
Слика на Sennheiser SC165 Слушалки, црни
Слика на Sennheiser SC165 Слушалки, црни

Sennheiser SC165 Слушалки, црни

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
107.08 €
100.58 €
со ДДВ Без ДДВ 85.24 €
Заштеди 6.50 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип слушатели:
За главата
Код:
4044155240825
Пеша г.:
64
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
20
Импеданса Ом:
115
Производител:
Сенхајзер
Веб-страница на производителот:
Sennheisercommunications.com
Боја:
ЦРНО
Конектор:
3,5 mm (TRS), USB-A
EAN:
4044155240825
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Sennheiser SC165 Слушалки, црни
100.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ