1 / 6
Продадено
Слика на CONNECT IT CHP-4510 BIOHAZARD Слушалки, црни / црвени
Слика на CONNECT IT CHP-4510 BIOHAZARD Слушалки, црни / црвени
Слика на CONNECT IT CHP-4510 BIOHAZARD Слушалки, црни / црвени
Слика на CONNECT IT CHP-4510 BIOHAZARD Слушалки, црни / црвени
Слика на CONNECT IT CHP-4510 BIOHAZARD Слушалки, црни / црвени
Слика на CONNECT IT CHP-4510 BIOHAZARD Слушалки, црни / црвени

CONNECT IT CHP-4510 BIOHAZARD Слушалки, црни / црвени

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.58 €
29.08 €
со ДДВ Без ДДВ 24.65 €
Заштеди 6.50 €
-19%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CHP-4510-RD
Лансиран:
5. 12. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
300
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Импеданса [Ом]:
32
Чувствителност [dB - SLP]:
105
Игра:
По
Микрофон:
По
Тип слушатели:
слушалки
Производител:
Поврзете го
Веб-страница на производителот:
Connectit-europe.com
Конектор:
3,5 mm (TRRS), USB-A
Должина на кабел [m]:
2.2
EAN:
8595610619947
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CONNECT IT CHP-4510 BIOHAZARD Слушалки, црни / црвени
29.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ