1 / 2
Продадено
Слика на Слушалки JLab Studio, сиво / сино
Слика на Слушалки JLab Studio, сиво / сино

Слушалки JLab Studio, сиво / сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
34.27 €
32.33 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €
Заштеди 1.93 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Микрофон:
интегриран
Тип слушатели:
За главата
Код:
IEUHASTUDIORGRYBLU
Должина на кабел м:
1.2
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
20
Начини на поврзување:
1x 3,5 mm
Лансиран:
16. 3. 2021
Тежина g:
50
Производител:
JLab
Боја:
Град
EAN:
812887018425
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки JLab Studio, сиво / сино
32.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ