1 / 2
Foto e Shpërndarës për USB - PremiumCord
Foto e Shpërndarës për USB - PremiumCord

Shpërndarës për USB - PremiumCord

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,190 MKD.
1,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,895 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-10%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania PremiumCord ka një gamë shumë të gjerë të produkteve në rangun e kabllove dhe pajisje të tjera që lidhen me këto produkte. Këto produkte të përfshijë edhe shpërndarës për USB 2.0, i cili e bën më të lehtë konektimin e të gjithë aksesorëve tuaj mobil. Pjekës i DVD-së, lexuesi i kartelave, tastiera, hard disku i jashtëm, skaneri, printeri, kamera, web-kamera, MP3 player - të gjithë këta aksesorë kanë vend në adapterin tuaj tani me shpërndarësin në dispozicion.
Kodi i prodhuesit:
8592220007287
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
USB 2.0:
Numri i porteve USB:
7
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220007287
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shpërndarës për USB - PremiumCord
1,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo