1 / 1
Foto e Shirit për printer Brother TZE-651, 24 mm, i zi

Shirit për printer Brother TZE-651, 24 mm, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother, si gjithmonë ofron produkte të cilësisë së lartë, produkte të cilat iu përshtaten nevojave të klientëve, produkte si printerët dhe pajisjet e tjera. Kompani merret edhe me prodhimin e shumë aksesorëve. Një ndër ta është shiriti TZE-651, që përdoret për printerë etiketash si Brother P-touch. Gjerësia e shiritit është 24 mm dhe subtstrati i cili përdoret për të printuar ka ngjyrë të verdhë dhe të zezë.
Kodi i prodhuesit:
TZE651
Lansuar:
21 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother PT-18R, Brother PT-18RKT, Brother PT-200, Brother PT-210, Brother PT-210E, Brother PT-220, Brother PT-300, Brother PT-300B, Brother PT-300SP, Brother PT-310, Brother PT-310B, Brother PT-320
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Shirit
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë, verdhë
Për printer:
Brother
Vendi i prodhimit:
Phillippines
EAN:
4977766686747
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit për printer Brother TZE-651, 24 mm, i zi
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo