1 / 1
Foto e Shirit për printer Brother TZE-451, i kuq me të zezë

Shirit për printer Brother TZE-451, i kuq me të zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,690 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother njiher botërisht si një ndër kompanitë më të suksesshme në fushën e prodhimit të pajisjeve për printim dhe aksesorëve. Para nesh sjell shiritin e laminuar për printim TZE-451 në formë kasete i cili është prodhuar për printerët Brother P-Touch. Prapavija e cila printohet ka ngjyrë të kuqe ndërsa fonti printohet me ngjyrë të zezë. Gjërësia e këtij shiriti është 24 mm kurse gjatësia 8 m.
Kodi i prodhuesit:
TZE451
Lansuar:
21 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother PT-330, Brother PT-350, Brother PT-520, Brother PT-530, Brother PT-540, Brother PT-550, Brother PT-580C, Brother PT-1400, Brother PT-1500PC, Brother PT-1600, Brother PT-1650, Brother PT-2200
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Shirit
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë, kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
Brother
Vendi i prodhimit:
Filipini
EAN:
4977766686358
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit për printer Brother TZE-451, i kuq me të zezë
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo