1 / 1
Foto e Shirit Brother TZE-S641 18 mm

Shirit Brother TZE-S641 18 mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,990 MKD.
1,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,517 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother ofron këtë aksesor në formë të shiritit të plastifikuar TZE-S641 për printim. Shiriti është dizajnuar për printerë të selektuar të tipit Brother P-touch. Gjerësia e shiritit është 18 mm. Shtresa e përfundme e printimit merr ngjyrë të verdhë kurse shkronjat kanë ngjyrë të zezë. Kompania prodhuse Brother është e njohur globalisht për prodhimin e printerëve të ndryshëm, si dhe aksesorëve përcjellës.
Kodi i prodhuesit:
TZES641
Lansuar:
21 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Shirit
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë, verdhë
Për printer:
Brother
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766692205
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit Brother TZE-S641 18 mm
1,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo