1 / 8
E shitur
Foto e Shina Druri  Intelino - 4 copë
Foto e Shina Druri  Intelino - 4 copë
Foto e Shina Druri  Intelino - 4 copë
Foto e Shina Druri  Intelino - 4 copë
Foto e Shina Druri  Intelino - 4 copë
Foto e Shina Druri  Intelino - 4 copë
Foto e Shina Druri  Intelino - 4 copë
Foto e Shina Druri  Intelino - 4 copë

Shina Druri Intelino - 4 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,790 MKD.
1,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,432 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produkti në fjalë paraqet shina druri të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Intelino. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të praktik dhe po ashtu mëse kompakt. Ky produkt përdoret me objekte shtëpiake nga druri. Paketimi përmban 4 copë.
Lansuar:
3. 12. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fokus:
Tren
Kodi:
INT-J1-SS1-AD
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Intelino
Ueb-i i prodhuesit:
Intelino.com
EAN:
860000690454
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shina Druri Intelino - 4 copë
1,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo