1 / 1
Foto e SFP- Mikrotik + modul optik

SFP- Mikrotik + modul optik

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,229 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pajisje vepron me kapacitet 850 nm. Përfshin konektor LC për lidhje deri në 300 metra. Përputhet plotësisht me sisteme MikroTik.
Lansuar:
7. 8. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
(2) LC
Format:
SFP+
Për lloje të kabllove:
Multi Mode
Shpejtësia e transferimit:
10 Gbps
Lloji i transferit:
2-fibra
Diagnostifikimi - DDMI :
Kodi:
S+85DLC03D
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia valore - TxRx nm:
850
Shtrirja km:
0.3
Prodhuesi:
Mikrotik
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
EAN:
8592457165859
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
SFP- Mikrotik + modul optik
4,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo