1 / 2
Продадено
Слика на Сет за монтирање на кулер Noctua NM-AM4-UXS
Слика на Сет за монтирање на кулер Noctua NM-AM4-UXS

Сет за монтирање на кулер Noctua NM-AM4-UXS

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
13.62 €
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 10.68 €
Заштеди 2.40 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NM-AM4-UXS
Лансиран:
4 март 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
Ноктуа
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
EAN:
9010018200362
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет за монтирање на кулер Noctua NM-AM4-UXS
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ