1 / 1
Foto e Set me kaçavida Goobay, 36 copë

Set me kaçavida Goobay, 36 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.81 €
24.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.49 €
Ju kurseni 1.62 €
-6%

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 qershor 2024 - 26 qershor 2024
Maqedoni, të tjera
26 qershor 2024 - 27 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Set me kaçavida të bëra prej çelikut (CrV) i cili i reziston deformimeve dhe ofron shtrëngim maksimal të vidave. Doreza është e parrëshqitshme për t'ju lehtësuar punë. Të gjitha pjesët vijnë të koordinuara në një kuti praktike. Pjesë e setit janë 36 copë ku prej tyre bëjnë pjesë: 6x të sheshta: 1 mm, 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 3.5 mm, 4x Phillips tips: PH000, PH00, PH0, PH1, 2x Pozidriv: PZ0, PZ1, 9x Torx: T4, T5, T6, T7, T8, T9, T10, T15, T20, 7x në formë gjashtëkëndëshe: H0.7, H0.9, H1.3, H2, H2.5, H3, H4 dhe 7x Hex Nuts: 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm, 4.5mm, 5mm, 5.5mm.
Lansuar:
4. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Zn-47
Prodhuesi:
Goobay
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4040849740039
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set me kaçavida Goobay, 36 copë
24.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo