1 / 1
Foto e Set letrash fotografike A4 Canon PVP-201 -

Set letrash fotografike A4 Canon PVP-201 -

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon ofron këtë pako speciale që përmban, letra fotografike mat PM-101, letra fotografike me shkëlqim PT-101 dhe letra fotografike LU-101 të cilat janë të projektuara për printimin e fotografive për evente të ndryshme. Kjo pako përmban: 5 letra fotografike mat PM-101 A4 me një peshë prej 210 g/m^2, 5 letra fotografike me shkëlqim PT-101 A4 me një peshë prej 300 g/m^2 dhe 5 letra fotografike Canon LU-101 A4 me një peshë prej 260 g/m^2.
Kodi i prodhuesit:
6211B021
Lansuar:
27 Shtator 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
A4
Lloji i letrës:
Letër për foto
Numri i fletëve në pako:
15
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Vendi i prodhimit:
Japan
EAN:
8714574615387
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set letrash fotografike A4 Canon PVP-201 -
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo