1 / 14
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
Foto e Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë

Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,195 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Seti i aksesorëve është i përbërë nga kualiteti i lartë i plastikës, metalit dhe najlonit. Ky set ofron mundësi të gjerë të opsioneve për kamerën tuaj. Pakoja përmban: rrip mbajtës në kokë, rrip mbajtës në gjoks, çantë Rollei, 2 pjesë shtesë për tripod, 3 bulonë të mëdhenj, vidë të shkurtë, pajisje zgjatëse e shkurtë, selfie stick, çelës dhe rrip i shkurtë mbajtës, mbështetës për sipërfaqe të drejta dhe të lakuara, 4 copë ngjitës për mbështetëse. Ky set aksesorësh përkrahë këto lloje kamerash: Rollei Actioncam 300, Rollei Actioncam 310, Rollei Actioncam 330, Rollei Actioncam 400, Rollei Actioncam 410, Rollei Actioncam 420 dhe GoPro.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Përqindja e dështimit:
1,20 %
Data e lansimit:
15 Prill 2016
Lloji i mbajtëses:
Set
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4048805216390
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë
2,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo