1 / 9
Foto e Server NAS QNAP HS-453DX-8G
Foto e Server NAS QNAP HS-453DX-8G
Foto e Server NAS QNAP HS-453DX-8G
Foto e Server NAS QNAP HS-453DX-8G
Foto e Server NAS QNAP HS-453DX-8G
Foto e Server NAS QNAP HS-453DX-8G
Foto e Server NAS QNAP HS-453DX-8G
Foto e Server NAS QNAP HS-453DX-8G
Foto e Server NAS QNAP HS-453DX-8G

Server NAS QNAP HS-453DX-8G

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
55,686 MKD.
52,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 50,467 MKD.
Ju kurseni 2,696 MKD.
-5%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Server i fuqishëm NAS për ndërmarrjet e mesme dhe të mëdha me dizajn HDD+SSD. Baza e serverit është procesori 64-bit Intel Celeron J4105 2.5 GHz dhe kartela grafike Intel UHD Graphics 600. Serveri dhuron mbështetje Encryption AES-NI dhe përmban 4GB memorie të sistemit (2x 2GB), si dhe slot për disqe të kujtesës që ofron: 2x SO-DIMM DDR4. Poashtu serveri ka edhe hapësirë 2 porte për SATA 6 Gbps, 2 porte për M.2 2280 PCIe gen3, 1 për 10 GBase-T RJ45, 1 port USB 3.0 Tipi C, 2 porte USB 3.0 tipi A. Ka slotin HDMI 2.0 me mbështetje 4K. Përveç kësaj përmban, një jack 3.5 mm për mikrofon dhe altoparlant, si dhe sensor IR. Përmasat 42.8 x 404 x 220 mm.
Lansuar:
24. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Tavolinë
Pesha [g]:
2400
Gjerësia [mm]:
404
USB 3.0:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i sloteve HDD:
2
Modeli i diskut:
2.5"-SATA. 3.5"-SATA. M.2
Gjatësia [mm]:
220
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi
Kodi:
HS-453DX-8G
Rrjet i integruar 10GbE:
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Lartësia [mm]:
42.8
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
HDMI:
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
1
Përfshirë edhe HDD:
Jo
EAN:
4713213513781
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Server NAS QNAP HS-453DX-8G
52,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo