1 / 6
Продадено
Слика на Рутер MikrotikBOARD RBwAPG-5HacD2HnD-BE, црн
Слика на Рутер MikrotikBOARD RBwAPG-5HacD2HnD-BE, црн
Слика на Рутер MikrotikBOARD RBwAPG-5HacD2HnD-BE, црн
Слика на Рутер MikrotikBOARD RBwAPG-5HacD2HnD-BE, црн
Слика на Рутер MikrotikBOARD RBwAPG-5HacD2HnD-BE, црн
Слика на Рутер MikrotikBOARD RBwAPG-5HacD2HnD-BE, црн

Рутер MikrotikBOARD RBwAPG-5HacD2HnD-BE, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
115.21 €
108.71 €
со ДДВ Без ДДВ 92.13 €
Заштеди 6.50 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Виси на wallидот:
По
Лиценца:
L4
Поддршка за IPv6:
По
Тип на рутер:
Точка за пристап, RouterBoard
Заштитен allид:
По
Јачина на сигналот на антената:
2,5 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
2
Управување:
По
Пристапна точка:
По
Код:
RBwAPG-5HacD2HnD-BE
Ширина mm:
85
Висина mm:
185
Дебелина мм:
30
Стандардна WLAN Wi-Fi:
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Опсег на фреквенција на GHz:
2.4, 5
WLAN WiFi МБ-брзини на пренос:
867 + 300
Брзина на пренос за MB-прекинувачи на HUB:
1000
Овен МБ:
128
Производител:
Микротик
Веб-страница на производителот:
Mikrotik.cz
Операционен систем:
MikroTik RouterOS
Тип на антена:
Интегриран
Број на процесорски јадра:
4
EAN:
4752224001764
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Рутер MikrotikBOARD RBwAPG-5HacD2HnD-BE, црн
108.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ