1 / 1
Foto e Rrotull letre Brother DK44205

Rrotull letre Brother DK44205

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,790 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother ka traditë të gjatë në prodhimin e pajisjeve të ndryshme, si printerë dhe makina shkrimi. Sigurisht se krahas këtyre produkteve, ata sjellin edhe një numër aksesorësh për to. Përparësia e produkteve origjinale është përputhshmëria e tyre 100% me pajisjen, duke ofruar kështu kualitet maksimal i cili nuk mund të arrihet me produktet zëvendësuese. Rrotulla e letrës ngjitëse Brother DK44205 është dizajnuar për printerët e serisë BROTHER QL.
Kodi i prodhuesit:
DK44205
Lansuar:
23 Janar 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
Role
Lloji i letrës:
Letër në role
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766635127
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Rrotull letre Brother DK44205
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo