1 / 7
Продадено
Слика на Crosley Voyager Грамофон , кафеав
Слика на Crosley Voyager Грамофон , кафеав
Слика на Crosley Voyager Грамофон , кафеав
Слика на Crosley Voyager Грамофон , кафеав
Слика на Crosley Voyager Грамофон , кафеав
Слика на Crosley Voyager Грамофон , кафеав
Слика на Crosley Voyager Грамофон , кафеав

Crosley Voyager Грамофон , кафеав

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
167.20 €
157.45 €
со ДДВ Без ДДВ 133.43 €
Заштеди 9.75 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Звучници:
По
Влезна порта AUX:
По
Код:
CR8017A-BR4
Моќ RMS W:
5
Брзина на вртежи вртежи во минута:
33, 45, 78
Производител:
Кросли
Боја:
Кафе
Влезни и излезни порти:
RCA, за слушалки (излез)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7102442418474
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Crosley Voyager Грамофон , кафеав
157.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ