1 / 6
Продадено
Слика на Роботска правосмукалка ETA Raggio
Слика на Роботска правосмукалка ETA Raggio
Слика на Роботска правосмукалка ETA Raggio
Слика на Роботска правосмукалка ETA Raggio
Слика на Роботска правосмукалка ETA Raggio
Слика на Роботска правосмукалка ETA Raggio

Роботска правосмукалка ETA Raggio

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
557.19 €
527.94 €
со ДДВ Без ДДВ 447.41 €
Заштеди 29.25 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон
WiFi:
По
Вид на правосмукалка:
Без торба, џокер
Сензор за пречки:
По
Сензор за паѓање:
По
Код:
ETA522590000
Пеша кг:
3.5
Ширина mm:
335
Висина mm:
83
Дебелина мм:
335
Ниво на бучава dB:
75
MAh капацитет на батеријата:
2500
Волумен на торба Л.:
0.5
Максимална моќност W:
27
ХЕПА филтер:
По
Време на чистење мин:
90
Време на полнење мин:
300
Област за чистење м2:
40
Производител:
ETA
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Роботска правосмукалка ETA Raggio
527.94 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ