1 / 12
Продадено
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
Слика на Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела

Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
360.55 €
341.06 €
со ДДВ Без ДДВ 289.03 €
Заштеди 19.50 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Амазон Алекса
Гласовна контрола:
По
Вид на правосмукалка:
Роботик без торби, џокер
Сензор за пречки:
По
Сензор за паѓање:
По
Автоматско чистење:
Автоматско, рачно
Протокол:
Амазон Алекса
Код:
S7-white
Пеша кг:
3,68
Ширина mm:
350
Висина mm:
100
Дебелина мм:
350
Оперативни системи поддржани од ОС:
Андроид, iOS
Време на полнење h:
3.5
Ниво на бучава dB:
60
MAh капацитет на батеријата:
3200
Максимална моќност W:
30
ХЕПА филтер:
По
Лансиран:
10. 3. 2021
апликација:
Чистење
Применет јазик:
На англиски, на чешки, на кинески, на јапонски, на корејски, на германски, на руски јазик
Производител:
360
Боја:
Бело
EAN:
6939662156890
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Роботска правосмукалка 360 White Robot S7, бела
341.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ