1 / 1
Продадено
Слика на Realme BLP729 батерија за Realme 5 / C3 / C11, 5000mAh, Li-Ion

Realme BLP729 батерија за Realme 5 / C3 / C11, 5000mAh, Li-Ion

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.83 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 31.53 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
21. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерии
Користено со:
Realme 5, realme C3, realme C11
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Realme
Број на пакувања:
1
Код:
2453422
Напнатост V:
3,87
Капацитети mAh:
5000
Производител:
Realme
Веб-страница на производителот:
Realme.com
EAN:
8596311121227
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Realme BLP729 батерија за Realme 5 / C3 / C11, 5000mAh, Li-Ion
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ