1 / 25
Продадено
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
Слика на RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна

RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
123.33 €
94.08 €
со ДДВ Без ДДВ 79.73 €
Заштеди 29.25 €
-24%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Основана во 1996 година, RivaCase стана еден од лидерите во производството и дизајнот на куфери, торби, ранци и куќишта за различни дигитални уреди како што се камери, SLR, камкордери, таблети и лаптопи. Компанијата постојано додава на својот асортиман за да ги задоволи потребите на клиентите, како и на новите производи на пазарот. Целта на компанијата е да произведува производи со висок квалитет со модерен изглед, со помош на современи материјали. Ранецот од деловна класа RivaCase 8125 ќе понуди простор за лаптоп од 14 "во стилски и практичен дизајн. За поголема заштита на лаптопот, има засилени страни и систем на цврста фиксација во ранецот, но сепак е многу лесен Двојниот патент систем обезбедува брз пристап. Пред ранецот има преграда за паричник, мобилен телефон, визит-картички или друга галантерија. Има и џеб на странично шише. Ранецот е опремен и со внатрешен џеб за iPad или таблет 10,1 ". За лесно и удобно носење, ќе ја цените меката рачка и прилагодливите ремени. Системот за вентилација на задната страна помага при потење. Ранецот обезбедува внатрешен простор од 260 x 355 x 35 mm, надворешни димензии од 290 x 400 x 70 mm и тежина од 625 g.
Код на производителот:
RC-8125-B
Лансиран:
8 октомври 2016 година
Тип на батерија:
Ранци
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Полистирен, синтетичка кожа
Внатрешна висина на лаптопот [mm]:
355
Внатрешни димензии на лаптопот до [mm]:
35
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
14
Надворешни димензии:
290 x 400 x 70
Внатрешни димензии [mm]:
260 x 355 x 35
Производител:
RivaCase
Пеша [кг]:
625
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
4260403571651
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RivaCase 8125 ранец за 14 " лаптоп, црна
94.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ