1 / 4
Продадено
Слика на Lenovo Legion Recon за лаптоп 15,6 "Ранец, црн / сив
Слика на Lenovo Legion Recon за лаптоп 15,6 "Ранец, црн / сив
Слика на Lenovo Legion Recon за лаптоп 15,6 "Ранец, црн / сив
Слика на Lenovo Legion Recon за лаптоп 15,6 "Ранец, црн / сив

Lenovo Legion Recon за лаптоп 15,6 "Ранец, црн / сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
89.20 €
84.33 €
со ДДВ Без ДДВ 71.47 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Дали ви се допаѓа да готвите игри со вашите пријатели каде и кога е можно? Стилскиот ранец за игри ви овозможува безбедно да ги носите сите периферни уреди за игри и да бидете секогаш подготвени за играње. Што привлекува? Одличното полнење нуди совршена безбедност Складирање на лаптоп до 15,6 " Меки поместени ремени за на рамо и грб Удобно за носење Како памук Цврстата конструкција со мека подлога ја обезбедува потребната позадина за пренесената технологија и ја обезбедува од гребнатини и нечистотија. Задната преграда е внимателно подготвена за складирање лаптоп до 15,6 ". Средниот голем џеб ќе се користи за чување на сите додатоци и лични работи. Предниот џеб во форма на организатор може сигурно да држи телефон, канцелариски материјал и, на пример , тетратка. Удобност долго време Обложениот назад заедно со прилагодливите меки ремени обезбедуваат голема удобност при носење. На страната има џеб од шише. На ременот се подготвува ремен за очила за сонце. Удобната рачка е исто така прилагодена за подолго носење. Клучни својства Пространиот ранец Леново Легија Рекон е дизајниран да ја носи безбедно вашата опрема за игри. Внатрешноста е дизајнирана така што тетратката од 15,6 "е заштитена со мека подлога. Внатре во џебовите можете да ги чувате сите периферни уреди за игри и вашите лични работи. За удобно носење, ранецот е опремен со прерамки за грбот и за рамо. Ако имате ранец во вашата рака, тоа е за Оваа опција е подготвена мека рачка.

Пеша [кг]:
0.91
Надворешни димензии [mm]::
295 x 160 x 495
Наменето за:
Лаптоп
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
GX40S69333
Код:
GX40S69333
Лансиран:
18. 4. 2019
Внатрешна висина на лаптопот [mm]:
30
Тип на батерија:
Ранци, торба
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
15.6
Боја:
Црна, сива
Внатрешни димензии на лаптопот до [mm]:
267, 362
Производител:
Леново, Леново
Длабочина [mm]::
495
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
192940983465
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Lenovo Legion Recon за лаптоп 15,6 "Ранец, црн / сив
84.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ