1 / 4
E shitur
Foto e Kuti për disk Evolveo Tiny N1, M.2 NVMe, USB 3.1
Foto e Kuti për disk Evolveo Tiny N1, M.2 NVMe, USB 3.1
Foto e Kuti për disk Evolveo Tiny N1, M.2 NVMe, USB 3.1
Foto e Kuti për disk Evolveo Tiny N1, M.2 NVMe, USB 3.1

Kuti për disk Evolveo Tiny N1, M.2 NVMe, USB 3.1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
58.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 49.32 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo është një kornizë e jashtme instalimi M.2 SATA SSD e cila mund të lidhet në një PC ose një laptop përmes ndërfaqes USB-C. Përpunimi i qëndrueshëm i aluminit mbron diskun nga dëmtimet dhe ndikimet. Poashtu, korniza e jashtme me lidhje USB-C arrin norma të larta transferimi deri në 10Gb / s dhe mbështet sistemet operative Windows, MAC OS dhe Linux 2.6x. Për më tepër, pajisja është kompatibile me USB 3.1 / 3.0 / 2.0. Dimensionet L105 x W38 x H10 mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia e porteve:
USB-C
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Formatet e mbështetura:
M.2
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595683200776
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kuti për disk Evolveo Tiny N1, M.2 NVMe, USB 3.1
58.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo