1 / 2
Продадено
Слика на RAM меморија Crucial Ballistix Black 32GB (2x16 GB) DDR4 3200
Слика на RAM меморија Crucial Ballistix Black 32GB (2x16 GB) DDR4 3200

RAM меморија Crucial Ballistix Black 32GB (2x16 GB) DDR4 3200

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
178.58 €
168.83 €
со ДДВ Без ДДВ 160.79 €
Заштеди 9.75 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
За компјутер
Течност за ладење:
Пасивно
Лансиран:
10. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
Веќе
Висина на профилот:
Горе
Број на RAM модули:
2
Капацитети и сеќавања GB:
32
Оперативна фреквенција од MHz:
3200
Latenca CAS CL:
16
Волтажи максимум В.:
1.35
Работен напон V:
1.35
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
2 x 16 GB
Производител:
Клучно
Веб-страница на производителот:
Crucial.com
EAN:
649528824141
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RAM меморија Crucial Ballistix Black 32GB (2x16 GB) DDR4 3200
168.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ