1 / 1
Продадено
Слика на Радио сензор СРД 215 Б.

Радио сензор СРД 215 Б.

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.83 €
35.58 €
со ДДВ Без ДДВ 30.16 €
Заштеди 3.25 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SRD 215 B
Лансиран:
31 јануари 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
Микро SD, USB, излезна порта за слушалки
Пеша [g]:
250
Димензии [мм]:
110 x 72 x 29
приемник:
FM
Слот за батерија:
Интегриран
Производител:
Сензор
Боја:
ЦРНО
Енергија:
Батерија
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669117819
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Радио сензор СРД 215 Б.
35.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ