1 / 2
Продадено
Слика на Soundmaster UR620,часовничко радио, сива
Слика на Soundmaster UR620,часовничко радио, сива

Soundmaster UR620,часовничко радио, сива

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
72.96 €
55.08 €
со ДДВ Без ДДВ 46.68 €
Заштеди 17.87 €
-25%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Тоа не е само радио или звучник, туку и практичен будилник со аларм, кој исто така е опремен со функцијата Snooze and Sleep. Функцијата Snooze е тука за loversубителите на сон, кои можат да се препуштат на дополнителен момент на спиење откако ќе се огласи алармот. Функцијата за спиење е практична кога легнувате навечер. Ова е функција каде што го користите тајмерот за да го поставите времето, колку време сакате да слушате музика навечер пред да заспиете и алармот ќе се исклучи по ова време. Дизајн и моќен будилник, радио и звучник во едно! Опрема: FM приемник со меморија за 20 станици, AUX IN, Bluetooth, USB само за напојување, стерео приклучок 3,5 mm, будилник со аларм, функција за одложување и мирување. Моќност 2x 3 W. Димензии 220 x 107 x 90 mm.

Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
Град
Дебелина [mm]:
90
EAN:
4005425009351
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Soundmaster UR620,часовничко радио, сива
55.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ