1 / 2
Продадено
Слика на COLORWAYпродолжено напојување/ 4x Schuko/ 4x USB 5V / кабел 2m
Слика на COLORWAYпродолжено напојување/ 4x Schuko/ 4x USB 5V / кабел 2m

COLORWAYпродолжено напојување/ 4x Schuko/ 4x USB 5V / кабел 2m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.21 €
32.33 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €
Заштеди 4.87 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CW-CHE44W
Лансиран:
3. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
PC
Должина [m]:
2
Конектори:
Кабел за напојување тип C, USB 2.0, приклучок тип C
Од приклучокот:
Кабли за напојување од типот Ц.
За конектори:
USB-A (женски), USB-C
Број на продажни места:
3
Производител:
COLORWAY
Боја:
Бело
Вид на кабел:
Екстендери
EAN:
4823094904667
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
COLORWAYпродолжено напојување/ 4x Schuko/ 4x USB 5V / кабел 2m
32.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ