1 / 4
Продадено
Слика на Продолжен кабел Club3D DP 1,4, 2 м
Слика на Продолжен кабел Club3D DP 1,4, 2 м
Слика на Продолжен кабел Club3D DP 1,4, 2 м
Слика на Продолжен кабел Club3D DP 1,4, 2 м

Продолжен кабел Club3D DP 1,4, 2 м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.46 €
20.96 €
со ДДВ Без ДДВ 17.76 €
Заштеди 6.50 €
-24%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
3. 5. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Монитор, компјутер, ТВ
Конектори:
DisplayPort
Од приклучокот:
DisplayPort (маж)
За конектори:
DisplayPort (женски)
Код:
CAC-1022
Должина м:
2
Производител:
Клуб3Д
Веб-страница на производителот:
Club-3d.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Екстендери
EAN:
8719214471316
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продолжен кабел Club3D DP 1,4, 2 м
20.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ